بازی گربه ای به اسم سوکو و پازلی

در واقع انجام بازی گربه ای به نام سوکو (Cat named Soko)، وقت آن است که نظم را بازیابی کنیم ، یک گربه کوچک به نام سوکو می خواهد همه توپ ها را به موقعیت صحیح خود برساند، آیا به Soko کمک میکنید که توپ ها را روی جعبه سبز بگذارد؟

نوع بازی گربه بنام سوکو ، پازل است. در اوایل ساده بنظر میرسد اما به مرور سخت تر می شود که به زمان زیادی برای به مقصد رساندن نیاز خواهید داشت ولی هرچه باهوش تر باشید به زمان کمتری نیاز خواهید داشت. جهت استارت بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.این بازی که Html5 است، نیاز به سرعت اینترنت بالایی دارد یا میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید.

بازی گربه ای بنام سوکو و بازی پازل باحال

قابل استفاده از بازی پازل گربه ای به نام سوکو در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندروید : 0
حداقل نسخه آیفون : 0
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر در مورد بازی آنلاین پازل

پازل یعنی هر چیزی قطعه ای تک تک و جدا شده را در کنار هم قرار داده یه تصویر کامل به وجود می آید.
بازی های پازل بازی هایی هستند که روی چالش های منطقی و مفهومی تمرکز دارند ، در اصل یک بازی پازل واقعی روی حل معما به عنوان فعالیت اصلی گیم پلی محسوب می شود.

بازی های پازل به جای ارائه مجموعه ای تصادفی از معماها برای حل ، معمولاً مجموعه ای از معماهای مرتبط را ارائه می دهند که یک تغییر در یک موضوع واحد است. این موضوع می تواند دربرگیرنده نمونه شناخت ، منطق یا درک یک فرآیند باشد. این بازی ها معمولاً دارای مجموعه ای از قوانین هستند که در آن بازیکنان قطعات بازی را در یک شبکه یا فضای تعامل دیگر به کار می روند. بازیکنان برای برنده شدن باید راه هایی برای برطرف کردن سرنخ ها پیدا کنند ، که به سطح بعدی پیشرفت کنند. تکمیل هر معما معمولاً به چالش سخت تری منجر می شود.

انواع زیادی از بازی پازل وجود دارند که یکی از آنها بازی آنلاین پازل است که با استفاده از موس و لمسی با دست در دسکتاپ و تبلت و دستگاه و مبایل و دیگر سیستم های دسترسی به شبکه به حل معماهای پازل می پردازند.

بازی های پازل می توانند شامل موارد زیر باشند:

  • مطابقت و مرتبط اشیاء بر اساس دسته ها (به عنوان مثال الگوها ، رنگ ها ، اشکال ، نمادها و موارد دیگر)
  • تجسم و کارکردن روی اشیاء در فضا و زمانی
  • محافظت الگو و نمونه های پیچیده و متنوع
  • مقابله با زیادی پیچیدگی های معماها که بر روی معماهای قبلی ایجاد می شوند
  • حل معماها در سریع ترین زمان
  • تجربه از دانش قبلی شناخته شده در مورد جهان
  • فکر کردن به بیرون جعبه بازی پازل.

سایر بازی های پازل مانند بازی گربه ای به اسم سوکو

سایر بازی های پازل مانند بازی گربه ای به اسم سوکو در موارد زیر است. کافی ایت با کلیک روی هریک از تصاویر زیر بازی شروع می شود، وقتی بعد از شروع بازی با تبلیغاتی روبرو می شود با زدن روی دکمه Skip در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید. این بازی ها نیازی به سرعت اینترنت بالایی دارد یا می‌توانید فیلرشکن خود را روشن کنید.

بازی پازل دوناسور
بازی پازل دیوانه ای پرچم ها
بازی پازل ضربه روی قورباغه
بازی ماجراجویی خدای نور
بازی پازل سنگهای قیمتی

جهت مشاهده بازی های بیشتر اینجا وارد شوید ، در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست