دارت سه بعدی

Daret 3D

دارت سه بعدی یه بازی معروف کلاسیکی که حالا در دستگاهتون به صورت سه بعدی زیبا نمایان می شود ، سعی کنید حریفتان را در صدها سطح شکست دهید یا میتونید فقط با دوستانتان در یک دستگاه بازی کنید ، برای کسب یک امتیاز ، فقط دارت را پرتاب کنید ، در شروع این بازی خیلی آسون به نظر می رسد ولی به مرور در روند به سطوح بعدی سخت تر می شود.

نوع بازی دارت سه بعدی ، کلاسیک و گذرگاه و اسپرت است در این بازی به دقت زیادی زوایا و هندسی نیاز دارد، برای استارت روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی کلاسیکی دارت سه بعدی

قابل استفاده از بازی دارت سه بعدی  در سیستم های مختلف :
حداقل ورژن اندرویدی : 4.4
حداقل ورژن آیفون : 8
حداقل ورژن ویندوز : 0

توضیح کوتاه در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.

بازی های ویدیویی کلاسیکی

در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره می روند دلتنگی برای دوره های مختلف است بنابراین این ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازی های کلاسیکی

سایر بازی های کلاسیکی ، اسپرت و گذرگاه در آیکن های زیر است ، جهت استارت بازی کافی است یکبار روی تصاویر زیر کلیک کنید ، البته وقتی بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین ، به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ورزشی پرش نئون
بازی گذرگاه تغییر رنگها
بازی ورزشی جام جم خیابانی
باز ی ورزشی پای شل چینکو

جهت مشاهده بازی های بیشتر روی دکمه ای زیر کلیک کنید .

جهت دسترسی سریعتر به بازی ها ، در صورت دلخواه اینستاگرام ما را دنبال کنید .

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست