بازی مارپیچ و توپ کلاسیک و باحال

بازی مارپیچ با پرش توپ (Helix Blitz ) تازگی در فرمول پازلی مبتنی بر فیزیک ارائه می دهد . یکی از دلایل این بازی تست کردن شما در برابر واکنشی از نظر زمان و مکانی است. شما باید بر چرخان در ساختار مارپیچی تسلط داشته باشید تا توپ را به سمت پایین بیندازید.

با استفاده از دکمه ماوس در دسکتاپ یا انگشت خود را روی صفحه گوشی یا تبلت لمس کنید و آنها را در جهت یا خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید. هنگامی که توپ به سطح رنگی نامرتبط  برخورد می کند، بازی تمام می شود بنابراین به جلو نگاه کنید تا مطمئن شوید مسیرتون درست و مشخص است. اگر سرعت کافی را داشته باشید و زیاده روی نکنید، سطح مارپیچ بعدی را شکست می دهید. مزیت خوبی این است که ممکن است با روند به سطوح پیشرفته بازی، اعتیادی در خود پیدا کنید تا منجر رسیدن به هدف خود شوید.

نوع بازی مارپیچی 

نوع بازی مارپیچ با پرش توپ، کلاسیکی است نیاز به سرعت و دقت در رسیدن توپ به رنگهای مورد نظر دارد و نیز مراقب  باشید از اعتیادی بیش از حد این بازی جلوگیری کنید. جهت استارت بازی کافی است یکبار روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی نیاز است که سرعت اینترنت بالایی داشته باشید یا می‌توانید فیلتر شکن خود را روشن کنید.

بازی مارپیچ و توپ کلاسیک

قابل استفاده از بازی کلاسیک پرش مارپیچ در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 5
حداقل نسخه آیفون : 10
حداقل نسخه ویندوز : 0

ویدیوی کوتاه از بازی کلاسیک پرش مارپیچ در زیر ببینید :

                                   

توضیح کوتاه در مورد بازیهای اعتیاد آور

در واقع همه بازی های خوبی تا حدود اعتیاد آور هستند، اما تفاوت بین آنها وجود دارند که باعث می شود شما آن را دوست داشته باشید و بازی کنید. در اصل بازی ای که نمیتوانید از آن دور شوید، بازی اعتیاد آور محسوب می شود. سایت انرژی 20  بازی های اعتیاد آور در تمام صفحات از انواع مختلف بازی های آنلاینی گرفته تا کلیکی، ارائه می‌شوند. به طوری که بعد از استارت یک بازی نمی‌توانید در مقابل پیشرفت آن مقاومت کنید، این همان چیزی است که بازی اعتیاد آور گفته می شود. داگمینر نمونه ای عالی از نوع بازی اعتیاد آور است. اگر می‌خواهید مطمئن شوید آن را امتحان کنید. در این بازی شرط می بندم شما قادر نخواهید بود در مقابل خرید چند طلای کوچک مقاومت کنید.

چه چیزی باعث می شود بازی های خاص بسیار اعتیاد آور باشند؟

جواب دلایلش می‌توانند این باشند که در هر بازی ها، تکمیلی در هر سطح، گرافیکی جالب و داستانهای سرگرم کننده ای وجود دارند، همه بازی های موفق عنصری از گیم پلی معتاد هستند. یکی از بازی به اسم تتریس را می‌توانید به عنوان نمونه ای استفاده کنید. در واقع این بازی توسط مهندس روسی به نام الکسی پیجیتنوف ساخته شده اند. کل کارهایی که شما باید انجام بدهید این است که تمام بلوک های سقوطی را کنترل کنید تا خط های بین بلوکها را خشک کنید که تا بعدا از بین نروند. این بازی به شما کمک می‌کنند تا به سطح های دشوارتر و سریعتر بروید و بعد از آن چیزی پیچیده ای در آن نمی بینید یعنی عادی می شوید. اما بازیکنان در این بازی اعتیاد آور اینطور نیست که با ضرب و شتم فراوانی به تلاش خود ادامه دهند، بهترین امتیاز را کسب کنند.

بازیهای انرژی20

در این سایت انرژی20 ، بازیهای بی شماری اعتیاد آور شگفتی وجود دارد و همه بازی ها با کدنویسی پیشرفته ای html5  طراحی شده  و از نظر زمان و مکان  بدون محدودیت هستند که به شما کمک میکنند تنبلی و خستگی خود را بیرون بکشید. بازی های Html5 قابل اجرا در هر مرورگری ( کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و … ) که روی سیستمی کامپیوتر یا مبایل خودتان نصب  شده، است. همین الان چند تا بازی انتخاب کنید ببینید یکی از افراد معتاد هستید.

منبع : gamepix.com

سایر بازی های کلاسیک مانند یازی مارپیچ

سایر بازی ها مثل بازی کلاسیک پرش مارپیچ ، در آیکن های زیر است ، جهت استارت بازی کافی است روی تصاویر زیر کلیک کنید. البته بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین، به بازی خود ادامه می دهید. این بازی ها نیاز به سرعت اینترنت بالایی دارد یا میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید.

بازی کلاسیک پرنده ای شل سه بعدی
بازی پازل راه تاک تاک
بازی استراتژی جنگ بین متقابل
بازی کلاسیک طناب را ببر
بازی کلاسیکی دارت سه بعدی

جهت مشاهده بازی های بیشتر در کادر زیر وارد کنید

 در صورت تمایل برای دسترسی سریعی به بازی ها اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست