بازی ماجراجویی اسلحه های آلفا

Alpha Guns

اسلحه های آلفا تیراندازی دو بعدی با گیم پلی کلاسیکی و مکانیک های بی نظیری می باشد ، سعی کنید به عنوان سربازی از بهترین نیروهای نخبه ای بازی کنید.

نوع بازی اسلحه های آلفا ، ماجراجویی است افرادی که علاقه مند به بازی هایی با اسلحه دارند این بازی در اختیار آنهاست ، با یه بار کلیک روی تصویر زیر بازی خود را استارت بزنید.

بازی ماجراجویی اسلحه های آلفا

قابل استفاده از بازی ماجراجویی اسلحه های الفا  در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

ویدیوی کوتاه بازی اسلحه های آلفا در زیر را ببینید :

                                                             

توضیح کوتاه درباره بازی ماجراجویی

ماجراجویی به معنی کلی تجربه‌ ای است هیجان آور و غیرعادی.  یک فرد دارای مسئولیتی ممکن است خطرپذیر و ریسکی با یک نتیجه بی اثر مانده باشد.همچون جهانگردی، کوهنوردی یا شرکت در ورزش‌های پرخطر. بنابراین در می یابیم که به هرگونه  شجاعانه و پرجرات  که با خطر جسمی ، مالی یا روانشناختی همراه باشد استفاده می‌شود مثل یک داد و ستد پرریسکی، یک رابطه عاشقانه، یا دیگر مسئولیت‌های بزرگ در زندگی.
تجربه‌های ماجراجویانه باعث ایجاد انگیزه می شود که ممکن است انگیزه منفی یا انگیزه مثبت در روان آدمی بروز می شود و بر طبق قانون یرکس دادسن ‏که می‌گوید این انگیزه ماجراجویی می‌تواند آسیب‌رسان و دردناک باشد برای بعضی از آدم ها ممکن است این ماجراجویی را تبدیل به یک تعقیب و کورکورانه وفراری از درون خود می‌شود. که هلن کلر می‌گوید:  زندگی یا یک ماجراجویی جسورانه است یا هیچ نیست

بازی ویدیویی ماجراجویی

بازی ماجراجویی یک بازی ویدئویی است که در آن بازیکن نقش یک شخصیت اصلی را در یک داستان تعاملی که توسط اکتشاف و حل پازل رانده می شود ، به عهده می گیرد.این سبکی تمرکز بر روی داستان اجازه می دهد تا آن را به منظور جلب به شدت از دیگر روایت مبتنی بر رسانه ها، ادبیات و فیلم ، شامل طیف گسترده ای از ژانرهای ادبی.
بازی های ماجراجویی اولیه که در دهه 1970 و اوایل دهه 1980 توسعه یافته بودند به صورت متنی بودند و از پارسرهای متنی برای ترجمه ورودی بازیکن به دستورات استفاده می کردند البته با افزایش و توسعه رایانه های شخصی با گرافیک بهتر ، قالب گرافیکی بازی ماجراجویی رایج شد ، در ابتدا با تقویت دستورات متنی بازیکن با گرافیک ، اما خیلی زود به سمت رابط های نقطه ای و کلیکی حرکت کرد.

سایر بازی های ماجراجویی

بازی های ماجراجویی که بیشترین کاربران لذت بردند در آیکن های زیر می باشد با یک بار کلیک روی تصاویر زیر بازی استارت می شود، لذت ببرید.

بازی پازل آب به من بده لطفا
بازی روباه آنلاین و پازلی
بازی گذرگاه عصبانی مادربزرگ
بازی ماجراجویی پادشاه دزدان
بازی رانندگی طولانی در کانیون

جهت مشاهده انواع مختلف بازی ها در کادر زیر وارد کنید.

در صورت تمایل جهت دسترسی سریعتر به بازیها اینستاگرام ما را فالو کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست