بازی ماجراجویی کلانتر شگفت انگیز

Amazing Sheriff

روش این بازی ،  ضربه زدن روی کریستین ، بارگیری شش تیراندازی و آماده کردن برای انجام برخی کارهای شگفت انگیزی می باشد . برای  کنترل کردن کلاهبرداری با  پرش بر روی چرخان وحشی ، بطریها رو بشکنید.

نوع بازی کلانتر شگفت انگیز ،  ماجراجویی است پر از ریسک و استرس همراه با لذت بخشی ، جهت استارت بازی کافی است یکبار روی تصویر زیر کلیک کنید .

بازی ماجراجویی کلانتر شگفت انگیز

قابل استفاده از بازی ماجراجویی کلانتر شگفت انگیز در سیستم های مختلف :
حداقل ورژن اندرویدی : 4.4
حداقل ورژن ایفون : 10
حداقل ورژن ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره بازی ماجراجویی

ماجراجویی به معنی کلی تجربه‌ ای است هیجان آور و غیرعادی.  یک فرد دارای مسئولیتی ممکن است خطرپذیر و ریسکی با یک نتیجه بی اثر مانده باشد. همچون جهانگردی، کوهنوردی یا شرکت در ورزش‌های پرخطر. بنابراین در می یابیم که به هرگونه  شجاعانه و پرجرات  که با خطر جسمی ، مالی یا روانشناختی همراه باشد استفاده می‌شود ، مثل یک رابطه عاشقانه یا دیگر مسئولیت‌های بزرگ در زندگی.

بازی ویدیویی ماجرایی 

بازی ماجراجویی یک بازی ویدئویی است که در آن بازیکن نقش یک شخصیت اصلی را در یک داستان تعاملی که توسط اکتشاف و حل پازل رانده می شود ، به عهده می گیرد. این سبکی تمرکز بر روی داستان اجازه می دهد تا آن را به منظور جلب به شدت از دیگر روایت مبتنی بر رسانه ها، ادبیات و فیلم ، شامل طیف گسترده ای از ژانرهای ادبی.

تاریخچه بازی ماجرایی

بازی های ماجراجویی اولیه که در دهه 1970 و اوایل دهه 1980 توسعه یافته بودند به صورت متنی بودند و از پارسرهای متنی برای ترجمه ورودی بازیکن به دستورات استفاده می کردند . البته با افزایش و توسعه رایانه های شخصی با گرافیک بهتر ، قالب گرافیکی بازی ماجراجویی رایج شد ، در ابتدا با تقویت دستورات متنی بازیکن با گرافیک ، اما خیلی زود به سمت رابط های نقطه ای و کلیکی حرکت کرد.

منبع : WWW.GAMEPIX.COM

سایر بازی ماجرایی

سایر بازی های ماجراجویی در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یک بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ماجراجویی magikmon
بازی ماجراجویی خرگوش سامورایی
دونده ای جنگل
بازی ماجراجویی خدای نور
بازی میمون موز خور با پرشی به هوا

کاربران عزیز در صورت استفاده از این بازیها برای دسترسی راحت تر ، لینک  بازیها در برنامه یادداشت دسکتاپ ، تبلت و گوشی ذخیره کنید و نیز می توانید  شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای دیدن بازیهای بیشتر در کادر زیر وارد کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست