بازی گذرگاهی عصبانی مادربزرگ

Angry Gran

بازی را شروع کنید که همانند سریال عصبانی مادربزرگی که به خیابان ها رفته و آن افراد مجاور و عابرین بی ارزش و به درد نخور را ضربه میزد! اگر عصبانی هستید برای کنترل کردن به دردتان می خورد.

نوع بازی عصبانی مادربزرگ ، گذرگاه است. این بازی برای افرادی که عصبانی هستند و نیاز به کنترل دارند جواب میدهد برای استارت بازی کافی است یکبار روی تصویر زیر را کلیک کنید.

بازی گذرگاه عصبانی مادربزرگ

قابل استفاده از بازی گذرگاهی عصبانی مادربزرگ  در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پر از مغازه ها و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی های  گذرگاه در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ورزشی دانکها رها کن
بازی گذرگاه هدف شیر لوکس
بازی کلاسیکی ساحل بولینگ سه بعدی
بازی کلاسیکی دارت سه بعدی
بازی رانندگی طولانی در کانیون

جهت مشاهده انواع مختلف بازی ها روی کادر زیر کلیک کنید.

در صورت دلخواه برای دسترسی راحتتر و سریعتر به بازیها اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست