بازی جواهرات باستانی 

بازی جواهرات باستانی دارای رنگ های شفاف و دیدنی است. این بازی با استفاده از تاکتیکی، حباب‌های مفیدی ترکیب می‌شود و نیز دارای اهداف مختلفی در حالت های مختلفی است. توجه کنید در میان جواهرات حبابی‌ها، جایزه‌ای موجود برای بهترین‌ بازیکنان موجود است. تلاش کنید بهترین باشید.

این نوع بازی گذرگاه است با بهترین صدا و تصویر رنگا رنگی و باحال حبابها و لذت ترکیدن در آن را حس کنید. جهت استارت بازی کافی است یک بار روی تصویر زیر کلیک کنید. بازی های HTML5 نیاز به سرعت اینترنتی بالایی دارد یا می‌توانید فبلتر شکن روشن کنید. جهت ادامه بازی می‌توانید لینک بازی را در جایی مثلا برنامه یادداشت سیو کنید. یا آدرس این صفحه را بوکمارک کنید.

 

بازی جواهرات باستانی

قابل استفاده از بازی جواهرات باستانی در سیستم‌های مختلف و ویدیوی کوتاه در زیر را ببینید :

  • حداقل نسخه اندروید : 4.4
  • حداقل نسخه آیفون : 8
  • حداقل نسخه ویندوز : 0

                             

بازی‌های جواهرات چگونه به وجود آمد ؟

بازی‌های جواهرات ژانری بسیار خاص از بازی‌های رایانه‌ای با کاشی است. سریال Bejeweled ، که در سال 2001 راه اندازی شد. یکی از اولین نمونه‌های از روش‌های پرخاشگرانه و اعتیادآور مدت‌ها پیش بوده که از شما فاصله داشته است .
در واقع بازی‌های هماهنگ با کاشی همیشه به لطف پدیده جهانی که تتریس بود، در آن زمان این بازی همیشه محبوب بوده و میراث شگفت انگیزی داشتند. بعد از گذشت زمان، بازی‌های جواهرات بر روی عنصر رقابتی بازی‌های منطبق و منظمی را ایجاد و به گرافیکی زیبا اضافه شده است.

چگونگی استفاده از بازی جواهرات

شما می‌توانید بین بازی‌های معمولی، جایی که مجبور به بازی جواهرات در یک شبکه هستید، انتخاب کنید تا ردیف‌هایی از رنگ‌ها و شکل‌های یکنواخت برای امتیازها ایجاد کنید. یا می‌توانید کمی با هیجان برای تستی بازی کنید.
هرچه در  این بازی‌ها مهارت بیشتری پیدا می‌کنید. می‌توانید سنگ‌های زنجیره‌ای طولانی‌تری تولید کنید، قفل پاداش‌ها و مزایای اضافی را باز کنید.  در آخر سریع‌تر و با امتیاز بالاتر از شبکه‌های خود پاک کنید. این موقعی است که تصاویر راهنمایی نام شما را به نمایش می‌گذارند.

بازی جواهرات انرژی 20

برای دسترسی به بازی آنلاین پازل جواهرات باستانی بدون نصب و کاملاً رایگان HTML5، انرژی 20 جایی برای بازی کردن است. دیگر نیازی به بارگیری نرم افزارهای جدید یا Flash Player ندارید. مهم نیست که از چه دستگاه یا مرورگری استفاده می کنید ، زیرا از بازی‌کردن بی وقفه و نامحدودی ، لذت خواهید برد.
تنها مشکلی که ممکن است با آن روبرو شوید، عدم امکان متوقف‌کردن تا زمانی که به سطح خاصی برسید نیست. برای رفع این مشکل می‌توانید لینک این بازی را در جایی مثلا برنامه یادداشت سیو کنید. نیز می‌توانید آدرس این صفحه را بوکمارک کنید.

سایر بازی‌ها مثل بازی جواهرات

سایر بازی‌ها مثل بازی جواهرات که از نوع گذرگاهی است؛ در تصاویر زیر است. جهت استارت بازی کافی است روی تصاویر زیر کلیک کنید.

بازی آنلاین انفجار جواهر
بازی پازل سنگهای قیمتی
بازی حباب سخت
بازی حباب شکن
بازی پازل دخترانه آرامش لیا

جهت مشاهده بازی‌های بیشتر روی کادر زیر کلیک کنید.

منبع : www.gamepix.com

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست