بازی جواهرات حبابی 3

بازی آنلاین پازل جواهرات حباب 3 دارای رنگ های شفاف و دیدنی است ، این بازی با استفاده از تاکتیکی ، حباب های مفیدی ترکیب می شود و نیز دارای اهداف مختلفی در حالت های مختلفی می باشد ، توجه کنید یک بسته جایزه در میان حباب ها برای بهترین هاست .

این نوع بازی گذرگاه است با بهترین صدا و تصویری رنگ رنگ و باحال حبابها و لذت ترکیدن در آن را می بینید ، جهت استارت بازی کافی است یک بار روی تصویر زیر کلیک کنید . جهت ادامه بازی می توانید لینک بازی را در جایی مثلا برنامه یادداشت سیو کنید .

 

بازی پازل چواهرات حبابی سه بعدی

قابل استفاده از بازی جواهرات حبابی 3 در سیستم های مختلف و ویدیوی کوتاه در زیر را ببینید :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

                             

بازی های جواهرات چگونه به وجود آمد ؟

بازی های جواهرات یک زیر ژانر بسیار خاص از بازی های رایانه ای با کاشی است. سریال Bejeweled ، که در سال 2001 راه اندازی شد ، یکی از اولین نمونه های این شیوه های پرخاشگرانه و اعتیاد آور مدتها پیش بوده که از شما فاصله داشته است  .
در واقع بازی های هماهنگ با کاشی همیشه به لطف پدیده جهانی که تتریس بود ، در آن زمان این بازی همیشه محبوب بوده و میراث شگفت انگیزی داشتند . بعد از گذشت زمان ، بازی های جواهرات بر روی عنصر رقابتی بازی های منطبق و منظمی را ایجاد و به گرافیکی زیبا اضافه شده است .

چگونگی استفاده از بازی جواهرات

شما می توانید بین بازی های معمولی ، جایی که مجبور به بازی جواهرات در یک شبکه هستید ، انتخاب کنید تا ردیف هایی از رنگ ها و شکل های یکنواخت برای امتیازها ایجاد کنید ، یا می توانید کمی با هیجان در حالت آزمایشی اضافه کنید .
هرچه در  این بازی ها مهارت بیشتری پیدا می کنید ، می توانید سنگهای زنجیره ای طولانی تری تولید کنید ، قفل پاداش ها و مزایای اضافی را باز کنید و در آخر سریعتر و با امتیاز بالاتر از شبکه های خود پاک کنید و این زمانی است که تابلوهای رهبر نام شما را به نمایش می گذارند .

بازی جواهرات انرژی 20

برای دسترسی به بازی آنلاین پازل جواهرات بدون نصب و کاملاً رایگان HTML5 ، انرژی 20 جایی برای بازی کردن است . دیگر نیازی به بارگیری نرم افزارهای جدید یا Flash Player ندارید و مهم نیست که از چه دستگاه یا مرورگری استفاده می کنید ، زیرا از بازی کردن بدون وقفه و نامحدودیت ، لذت خواهید برد.
تنها مشکلی که ممکن است با آن روبرو شوید عدم امکان متوقف کردن تا زمانی که به سطح خاصی برسید نیست. برای رفع این مشکل می توانید لینک این بازی را در جایی مثلا برنامه یادداشت سیو کنید .

سایر بازی ها

سایر بازی ها مثل بازی جواهرات که از نوع گذرگاهی است در آیکن های زیر است جهت استارت بازی کافی است روی تصاویر زیر کلیک کنید .

بازی گذرگاهی انفجار جواهر
بازی پازل سنگهای قیمتی
بازی حباب سخت
بازی گذرگاه تیراندازی حباب
بازی پازل دخترانه آرامش لیا

جهت مشاهده بازی های بیشتر روی کادر زیر کلیک کنید

, ,

منبع : www.gamepix.com

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست