بازی ورزشی ساحل بولینگ سه بعدی

Beach Bowling 3D

 بازی است که  می توانید مهارت های بولینگ خود را در ساحل تابستانی در 3D زرق و برق دار امتحان کنید، حریفتان را درصدها سطح غلبه کنید. یا فقط با دوستان خود در یک دستگاه بازی کنید، با پرتاپ کردن یک توپ امتیاز کسب می شود ، برای شروع آسان است اما به مرور سخت تر می شود.

نوع بازی ساحل بولینگ سه بعدی ، ورزشی و کلاسیکی و گذرگاه طاقدار است ، این بازی نیازی به دقت زوایا و هندسی دارد .

بازی کلاسیکی ساحل بولینگ سه بعدی

قابل استفاده از بازی ورزشی ساحل بولینگ  سه بعدی در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

سایر بازی های ورزشی

سایر بازی های ورزشی ، کلاسیکی و گذرگاه  در آیکن های زیر است با زدن کلیک در تصاویر زیر بازی شروع می شود ، هنگام ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید ، با زدن روی کادر Skip ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید ، امیدوارم لذت ببرید.

 

بازی ورزشی سهام ماشین قهرمانی
بازی کیمیاگری انلاین و کلاسیک
بازی گذرگاه مرد چوب بر
بازی آنلاین بسکتبال
بازی کریکت آنلاین

برای دیدن بازی های بیشتر روی دکمه ای زیر را بزنید.

برای دسترسی سریعتر به بازی ها اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست