بازی کریکت آنلاین و ورزشی

آیا برای تست عکس العملتان آماده هستید؟ در بازی کریکت با هیجان و وجد بودن بازیکن کریکت روبرو می شوید. علاوه بر توپهای کریکت معمولی ، ممکن است توپهای دیگری نیز به شما منتقل شود.

نوع بازی کریکت آنلاین، ورزشی است افرادی که سرعت عمل بالایی دارند، این بازی مناسب آنهاست. سایر افراد می‌تواند برای تست و تقویت سرعت عمل و علاقه‌مندی بازی کریکت را بازی کنند. برای شروع بازی، کافی است یکبار روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

بازی کریکت آنلاین

قابل‌استفاده از بازی کریکت آنلاین در سیستم‌های مختلف:

  • حداقل ورژن اندرویدی: 4.4
  • حداقل ورژن آیفون: 8
  • حداقل ورژن ویندوز: 0

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدئویی است که به عمل ورزشی شبیه‌سازی می‌کند، به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می‌پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت عملی را به‌وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب‌ترین در میان بازی‌های ویدئویی بوده است؛ در اصل بیشتر مثل ورزش‌های دنیای واقعی رقابتی است.

بازی ورزشی باتوجه‌به تغییروتحول دنیای واقعی و تکنولوژی، سالانه بازی‌های جدیدی بروز می‌شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند. در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی‌ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی مثل یازی کریکت آنلاین شامل چالش‌های سرعت، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

سایر بازی‌های ورزشی 

سایر بازی‌ها مثل بازی کریکت آنلاین که ورزشی است در آیکن‌های زیر است، جهت استارت بازی کافی است یکبار روی تصاویر زیر کلیک کنید؛ البته بعد از ورود به بازی، وقتی با تبلیغاتی روبرو می‌شوید، با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین، به بازی خود ادامه می‌دهید.

بازی ورزشی جام جم خیابانی
باز ی ورزشی پای شل چینکو
بازی ورزشی دانک فنری
بازی ورزشی پرش نئون
بازی ورزشی سهام ماشین قهرمانی

برای دیدن بازی های بیشتر روی دکمه ی زیر  کلیک کنید

در صورت تمایل جهت دسترسی راحتتر و سریعتر به بازی‌ها، اینستاگرام ما را فالو کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست