بازی ورزشی قهرمان کریکت

Cricket Hero

آیا برای تست عکس العملتون آماده هستید؟ در این بازی قهرمان کریکت با هیجان و وجد بودن بازیکن کریکت روبرو می شوید. علاوه بر توپهای کریکت معمولی ، ممکن است توپهای دیگری نیز به شما منتقل شود.

 نوع بازی قهرمان کریکت ، ورزشی است افرادی که توانایی سرعت العمل بالایی دارند این بازی مناسب آنهاست و سایر افراد هم می تواند برای تست و تقویت سرعت العمل و علاقه مندی دست به این بازی بزنند برای شروع بازی کافی است یکبار روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی ورزشی قهرمان کریکت

قابل استفاده از بازی ورزشی قهرمان کریکت در سیستم های مختلف :
حداقل ورژن اندرویدی : 4.4
حداقل ورژن ایفون : 8
حداقل ورژن ویندوز : 0

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

سایر بازی ها مثل بازی مذکور که ورزشی است در آیکن های زیر است ، جهت استارت بازی کافی است یکبار روی تصاویر زیر کلیک کنید، البته بعد از ورود به بازی ، وقتی با تبلیغاتی روبرو می شوید ، با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین ، به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ورزشی جام جم خیابانی
باز ی ورزشی پای شل چینکو
بازی ورزشی دانک فنری
بازی ورزشی پرش نئون
بازی ورزشی سهام ماشین قهرمانی

برای دیدن بازی های بیشتر روی دکمه ی زیر  کلیک کنید

در صورت تمایل جهت دسترسی راحتتر و سریعتر به بازیها ، اینستاگرام ما را فالو کنید.

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست