بازی گذرگاهی شلیک نقطه

Dot Snap Battle

روش بازی شلیک نقطه این است که بعد از نگه داشتن روی جعبه ، شلیک کنید ،  سعی کنید بیشترین تعداد ستاره را به دست بیاورید و روند به سطوح بعدی نقاط جدیدی را باز می شود ،  می توانید با دوستان خود در همان دستگاه چه مبایل چه تبلت چه دسکتاپ بازی کنید ، هر چه بیشتر بازی می کنید مهارت شلیک کردن را یاد می گیرید .

نوع بازی شلیک نقطه ، گذرگاه است بازی ظریفی است و به دقت زیادی نیاز دارد برای شروع بازی کافی است یکبار روی تصویر زیر بزنید و امیدوارم لذت ببرید.

بازی گذرگاه شلیک توپ

قابل استفاده از بازی گذرگاهی شلیک نقطه در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

ویدیوی خلاصه از بازی شلیک نقطه در زیر ببینید:

                                           

توضیح کوتاه درباره گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پراز مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

بیشترین بازی هایی که کاربران از آنها لذت بردند در آیکن های زیر است با یکبار کلیک  روی تصاویر زیر بازی خود را شروع می کنید ، البته بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ماجراجویی خرگوش سامورایی
بازی روباه آنلاین و پازلی
بازی ماجراجویی اسلحه های آلفا
بازی ورزشی پرش نئون
بازی مارپیچ و توپ باحال

جهت مشاهده بازی های بیشتر در کادر زیر وارد کنید.

در صورت تمایل جهت دسترسی راحت تر و سریعتر به بازیها ، اینستاگرام ما را فالو کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست