بازی ورزشی دانکها رها کنید

Drop Dunks

 این بازی اگر در دستگاه مبایل یا تبلت بازی می کنید ، روی صفحه دستگاه انگشت خود را بکشید تا توپ های افتاده را در حلقه بیندازید ، آیا می توانید چند تا توپ به دست بیاورید؟

نوع بازی دانکها رها کنید ، ورزشی و گذرگاه است کاربرانی که به دنبال بازی با توپ هستند و علاقه دارند این بازی در اختیار آنهاست ، کافی است با یه بار کلیک روی تصویر زیر بازی استارت می شود.

بازی ورزشی دانکها رها کن

قابل استفاده از بازی ورزشی دانکها رها کنید در سیستم های مختلف :
کمترین ورژن اندرویدی : 4.4
کمترین ورژن آیفون : 8
کمترین ورژن ویندوز : 0

ویدیوی کوتاه بازی دانکها رها کنید در زیر را ببینید :

                                                     

توضیح کوتاه درباره گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پراز مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی های گذرگاه

سایر بازی های گذرگاهی که با بهترین برنامه نویس html5 طراحی شده و بیشترین کاربرانی که بازی کردند در آیکن های زیر است ، هنگام ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن روی کادر Skip ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی گربه ای به نام سوکو
بازی کلاسیک برو مرغ برو
بازی ماجراجویی زمین سنگلاخی
بازی گذرگاهی دویدن سانتا
بازی گذرگاه هدف شیر لوکس

جهت مشاهده بازی های بیشتر روی کادر زیر کلیک کنید

برای دسترسی راحتتر و سریعتر با بازیها در صورت دلخواه اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست