بازی ورزشی پای شل چینکو

Flappy Foot Chinko

یک بازی حالت فوتبالی است و کاملاً اعتیاد آور می باشد ، این بازی 2 حالت دارد ، در حالت اول داستان این است که می توانید 7 تا مسابقه بین المللی  به دست بیاورید ،  حالت بعدی با بیشتر بازی کردن مهارت خود را ارتقا پیدا می کنید ، هدف از این بازی ، کسب قدرتی برای ضربه زدن به توپ ، سبقت گرفتن با رقبای خود ، از بین بردن همه موانع و به نتیجه رسیدن همه هدفهای حماسی … می باشد.

نوع بازی پای شل چینکو ، گذرگاه و ورزشی است به طوری که بازیکنان به این نوع بازی پی ببرند با نهایت لذت همواره است ، جهت استارت بازی کافی است یکبار روی تصویر زیر کلیک کنید .

باز ی ورزشی پای شل چینکو

قابل استفاده از بازی ورزشی پای شل چینکو در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 0
حداقل نسخه آیفون : 0
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

بازی ورزشی جام جم خیابانی
بازی ورزشی دانکها رها کن
بازی ورزشی جام جهانی پای چینکو
بازی کلاسیکی ساحل بولینگ سه بعدی
بازی آنلاین بسکتبال

کاربران عزیز! در صورت استفاده از بازیها میتوانید برای سهولت دسترسی ، لینک بازیها را در برنامه یادداشت دسکتاپ ، گوشی یا تبلت ذخیره کنید و نیز میتوانید شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

جهت مشاهده بازیهای بیشتر در کادر زیر وارد کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست