بازی حباب سختی سه‌بعدی

بازی حباب سخت سه‌بعدی این است که با تلاش برای آزادکردن موش‌های خوشگل، در صداهای ترکیدن دلنشینی حباب‌ها لذت ببرید و با این کار به حباب قهرمانی تبدیل شوید. تمام موش‌ها را از حباب‌های خود خارج کنید و به مرحله بعدی که  80 سطح‌های چالش‌برانگیز و اعتیادآور است، بروید. این بازی را امتحان کنید و امیدوارم خوشتان بیاید.

نوع این بازی ، پازل و گذرگاهی طاق‌دار است. بازی با موش‌ها و ترکاندن حباب‌های رنگارنگی و شفاف و لذت انفجار پمپ‌ها رو حس کنید. برای استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی حباب سخت

بازی حباب سخت سه‌بعدی، با حداقل نسخه‌های (0) در همه سیستم اندروید، آیفون و ویندوز به کار می‌رود.

توضیح کوتاه در مورد بازی گذرگاه طاق‌دار

گذرگاه طاق‌دار همان طاق‌های پشت‌سرهم است مانند عابران، خیابان‌ها، سیل و رودخانه‌ها و غیره است. بازی‌های گذرگاه طاق‌دار معمولاً در مکان‌های عمومی و ساختمان‌هایی با طاق بلند، خیابان‌هایی پر از مغازه‌ها و رستوران‌ها پیدا می‌شود و نیز به حالت منحنی، ستونی، و بازی‌های با سکه، پرتاب‌کننده و سواری هستند.

بازی‌های گذرگاه معمولاً دارای سطح‌های کوتاهی هستند با روند پیشرفت بازی، دشواری بازی‌ها را افزایش می‌یابد. این بازی کنترل‌های ساده‌ای و به طور مشخصی با فیزیک سادگی است. این نوع بازی‌ها معمولاً روی گیم پلی تمرکز بیشتری دارند تا به محتوا و داستان آنهاست. در سایت انرژی 20 بازی حباب سخت موجود است که نیز یکی از انواع بازی گذرگاه است. با بازی‌کردن این نوع بازی می‌توانید تجربه بیشتری کسب کنید.

 سایر بازی‌های گذرگاه و پازل در تصاویر زیر است. شروع کنید، بازی کنید و لذت ببرید.

بازی پازل جهان مختلط
بازی گذرگاه عصبانی مادربزرگ
بازی پازل آب به من بده لطفا
بازی پازل سیب سیب

جهت مشاهده انواع مختلف بازی‌ها در اینجا وارد شوید. در صورت دلخواه شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست