بازی گذرگاهی حباب سختی سه بعدی

بازی حباب سخت سه بعدی این است که با تلاش برای آزاد کردن موشهای شایان ستایش ، در صداهای رضایت بخش حبابها لذت ببرید و با این کار به قهرمان حباب تبدیل شوید. تمام موش ها را از حباب های خود رها کنید و به مرحله بعدی 80 سطح چالش برانگیز و اعتیاد آور بروید. بازی گذرگاه حباب سخت را امتحان کنید و آن را دوست خواهید داشت.

نوع بازی حباب سخت سه بعدی ، پازل و گذرگاهی طاقدار است بازی با موش ها و ترکوندن حباب های رنگانگی و شفاف و پمپ ها و … ، برای استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی حباب سخت

بازی گذرگاه حباب سخت سه بعدی می تواند در همه سیستم عامل ها به کار برود با حداقل نسخه های (0) در ویندوز ، اندروید و آیفون می باشد.

توضیح کوتاه در مورد گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پراز مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

 سایر بازی های گذرگاه و پازل در آیکن های زیر است شروع کنید ، بازی کنید و لذت ببرید.

بازی پازل جهان مختلط
بازی گذرگاه عصبانی مادربزرگ
بازی پازل آب به من بده لطفا
بازی پازل سیب سیب

جهت مشاهده انواع مختلف بازی ها در اینجا وارد شوید. در صورت دلخواه شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست