بازی پازلی سنگهای قیمتی

Gemcrafter

در سفر خود به سنگهای ارزشمند و قیمتی بپیوندید ، برای انجام تطبیق سه نوع از انواع سنگ های قیمتی و به دست آوردن گنج آماده شوید ، آیا چیزی برای تبدیل شدن به سنگهای قیمتی ، رو دارید؟

نوع بازی سنگهای قیمتی ، پازل است افراد علاقه مند به این بازی ، کافی است یکبار روی تصویر زیر کلیک  کنند و نیز می توانند این بازی را به اشتراک بگذارند.

بازی پازل سنگهای قیمتی

قابل استفاده از بازی پازلی سنگهای قیمتی  در سیستم های مختلف :
حداقل ورژن اندرویدی : 4.4
حداقل ورژن آیفون : 8
حداقل ورژن ویندوز : 0

توضیح مختصر در مورد بازی آنلاین پازل

پازل یعنی هرچیزی قطعه ای تک تک و جدا شده را در کنار هم قرار داده یه تصویر کامل به وجود می آید.
بازی های پازل بازی هایی هستند که روی چالش های منطقی و مفهومی تمرکز دارند ، در اصل یک بازی پازل واقعی روی حل معما به عنوان فعالیت اصلی گیم پلی محسوب می شود
بازی های پازل به جای ارائه مجموعه ای تصادفی از معماها برای حل ، معمولاً مجموعه ای از معماهای مرتبط را ارائه می دهند که یک تغییر در یک موضوع واحد است. این موضوع می تواند دربرگیرنده نمونه شناخت ، منطق یا درک یک فرآیند باشد. این بازی ها معمولاً دارای مجموعه ای از قوانین هستند که در آن بازیکنان قطعات بازی را در یک شبکه یا فضای تعامل دیگر به کار می روند. بازیکنان برای برنده شدن باید راه هایی برای برطرف کردن سرنخ ها پیدا کنند ، که به سطح بعدی پیشرفت کنند. تکمیل هر معما معمولاً به چالش سخت تری منجر می شود.
انواع زیادی از بازی پازل وجود دارند که یکی از آنها بازی آنلاین پازل می باشد که با استفاده از موس و لمسی با دست در دسکتاپ و تبلت و دستگاه و مبایل و دیگر سیستم های دسترسی به شبکه به حل معماهای پازل می پردازند.
بازی های پازل می توانند شامل موارد زیر باشند:
مطابقت و مرتبط اشیاء بر اساس دسته ها (به عنوان مثال الگوها ، رنگ ها ، اشکال ، نمادها و موارد دیگر)
تجسم و کارکردن روی اشیاء در فضا و زمان
محافظت الگو و نمونه های پیچیده و متنوعی
مقابله با زیادی پیچیدگی های معماها که بر روی معماهای قبلی ایجاد می شوند
حل معماها در سریع ترین زمان
تجربه از دانش قبلی شناخته شده در مورد جهان
فکر کردن به بیرون جعبه بازی پازل.

سایر بازی ها مثل بازی مذکور که پازل است در آیکن های زیر است، جهت استارت بازی کافی روی تصاویر زیر کلیک کنید، البته وقتی بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی پازل دخترانه آرامش لیا
بازی گربه ای به نام سوکو
بازی پازل سیب سیب
بازی استراتژی هیولای پودینگ
بازی پازل پین رنگی

کاربران گرامی در صورت تمایل بعد از استفاده این بازی، میتوانید لینک این بازی را در جای دیگر مثل برنامه یادداشت ذخیره کنید و نیز میتوانید شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید .

جهت مشاهده بازی بیشتر در کادر زیر وارد کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست