بازی کلاسیکی برو مرغ برو

Go Chicken Go

مرغهایی که از مزرعه پر از شرور خود فرار کرده اند و آخرین مانع بین آنها و یک زندگی ابدی آزادی همیشگی ، یک بزرگراه پر از وسیله نقلیه ها و جوی پر از چوبها است. مهارت های پیروز شدن خونریزی های مرغ ها و کامیون را تست کنید. 25 مرغ زندگی خود را در دستان قابل اعتماد شما قرار می دهند. برو مرغ با جرات و شجاعت برو!

نوع بازی برو مرغ برو ، کلاسیکی است این بازی نیاز به داشتن جرات و سرعت العملی بالایی دارد و افرادی که شجاعت و جراتی در زندگی خود تجربه کردند این بازی لذت بخشی برای آنهاست ، جهت استارت این بازی روی تصویر زیر کلیک کنید و لذت ببرید.

بازی کلاسیک برو مرغ برو

قابل استفاده از بازی کلاسیکی برو مرغ برو در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.

در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره می روند دلتنگی برای دوره های مختلف است بابراین این ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازیهای کلاسیکی در موارد زیر است با یک بار کلیک روی تصاویر زیر بازی شروع می شود، وقتی بعد از شروع بازی با تبلیغاتی روبرو می شود با زدن روی دکمه Skip در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی کلاسیکی ساحل بولینگ سه بعدی
بازی بیلیارد مافیا آنلاین
بازی کلاسیک طناب را ببر
بازی ورزشی پرش نئون
بازی کلاسیکی دارت سه بعدی

برای دیدن انواع مختلف بازی های آنلاین دکمه زیر را بزنید .

در صورت دلخواه برای دسترسی راحتتر و سریعتر با بازیها اینستاگرام ما را فالو کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست