بازی ماجراجویی Magikmon

Magikmon یک بازی بسیار جذاب است که در آن شما باید انواع مختلفی از هیولا را ضبط کنید. دنیای جادویی که در آن زندگی می کنید مملو از هیولاهای عجیب و غریب است. می توانید از آنها برای نبرد استفاده کنید.

نوع بازی Magikmon ، ماجراجویی است تقریبا دخترانه ولی همه افراد می توانند بازی کنند ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید ، امیدوارم خوشتون اومده باشه .

بازی ماجراجویی magikmon

بازی ماجراجویی Magikmon میتوانند در سیستم های عامل با حداقل اندروید (4.4) ، آیفون (8) و ویندوز (0) به کار ببرد.

بازی های ماجراجویی چیست؟

بازی ماجراجویی که به اندازه خود داستان گویی قدیمی جذابیتی دارند . آنها به ما امکان می دهند مکانهای عجیب و غریب جدیدی را کشف کنیم ، با افراد غیرعادی آشنا شویم و معماها را با استفاده از ترکیبی از عقل و مواردی که در طول مسیر پیدا میکنیم ، حل کنیم . موضوع مهمی که بازی های ماجراجویی را از بازی های اکشن – ماجراجویی متمایز میکند ، فقدان جنگ است . بازیکنان برای موفقیت باید از مغزها به جای ضرب و شتم استفاده کنند .

تاریخ بازی ماجراجویی

اولین بازی ماجراجویی در دهه 1970 میلادی به وجود آمد . متنی به نام Colossal Cave Adventure اما هیچ گرافیکی وجود نداشت بنابراین بازیکنان در این متن توصیف شده توجه میکرد تا در دنیای اطراف آنها آگاه شود در همان زمان بازیکنان توانستند کاراکترهای خود را با استفاده از دستورات متنی مثل ( رفتن به شمال ) حرکت دهند . به همین وضعیت در دهه 1980 به حرکت درآمد و سیستم اپل ای ای در بین اولین سیستم هایی با قدرت اسب بخار لازم برای نمایش عناصر پیچیده ای گرافیک قرار گرفت .

روند بازی ماجراجویی

از آنجا که بازی های ماجراجویی نسبت به ژانرهای دیگر سرعت کمتری دارند در اصل یک بازی کامل برای سخت افزارهای روز بودند . از آن زمان کارها خیلی طولانی شده بودند . بازی هایی مانند Myst ، Monkey Island و Blade Runner جذابیت تصویری و صوتی را به ژانر اضافه کردند . Myst ثابت کرد که یک موفقیت تجاری عظیم است و به پرفروش ترین بازی رایانه ای در تمام دوران تبدیل شده بود. این ژانر از زمان انتشار در سال 1993 تا زمانی که The Sims  در سال 2000 مقام اول را بدست آورد با رکوردی مواجه شد اما بازی های تلفن همراه هوشمند ظهور کرد . امروزه بازی های جدید ماجراجویی نسبت به گذشته بیشتری وجود دارد و روز به روز به گسترش خود افزوده می شود.

بازی ماجراجویی انرژی 20

در بین بازی های ماجراجویی امروزی میتوانید هر بازی انتخاب کنید ، جاهای مختلف بازی ها جستجو کنید و معماها را حل کنید و به همین منوال تا پایان داستان بازی پیشرفت کنید . یک انتخاب گسترده ای از بازی های ماجراجویی موجود در سایت انرژی 20 وجود دارد که هریک از آنها با  HTML5  در هر سیستم با یک مرورگر سازگار قابل پخش است .

منبع : www.gamepix.com

سایر بازی های ماجراجویی

سایر بازی های ماجراجویی در آیکن های زیر است ، کافی است با زدن کلیک یک بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید وقتی بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید ، روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ماجراجویی اسلحه های آلفا
بازی ماجراجویی کلانتر شگفت انگیز
بازی رانندگی طولانی در کانیون
بازی میمون موز خور با پرشی به هوا
بازی انلاین کامپیوتر و گوشی زمینهای تاریکی

برای دیدن بازی های بیشتر اینجا کلیک کن

جهت دسترسی راحت تر به بازی ها ، در صورت دلخواه اینستاگرام ما را دنبال کنید .

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست