بازی ورزشی نئون بلیتز

Neon Blitz

برای پرش نئون روی صفحه بزنید یا از موس استفاده کنید از همه دشمنانی که باعث از بین رفتن نئون می شود دوری کنید . هدف این بازی کسب بیشترین امتیاز است ، آیا میتونید چندتا جهشی رو بدست بیارید ؟

نوع بازی نئون بلیتز ، اسپرت و گذرگاه طاقدار است در واقع این بازی نیاز به دقت و سرعت العمل بالایی دارد افرادی که میخواد سرعت العملی خود را  تست کنند این بازی مناسب آنهاست ، برای شروع بازی روی تصویر زیر بزنید امیدوارم لذت ببرید.

بازی ورزشی پرش نئون

قابل استفاده از بازی ورزشی نئون بلیتز در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند . به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد . این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است . این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند . در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است . بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند .

سایر بازی ورزشی

سایر بازیهای ورزشی در موارد زیر است با یک بار کلیک روی تصاویر زیر بازی شروع می شود، وقتی بعد از شروع بازی با تبلیغاتی روبرو می شود با زدن روی دکمه Skip در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی کلاسیکی دارت سه بعدی
بازی کریکت آنلاین
بازی بیلیارد مافیا آنلاین
بازی اسکیت دخترانه باحال
بازی آنلاین گذرگاه صقر

جهت بازدید انواع مختلف بازی های آنلاین در اینجا وارد شوید.

در صورت تمایل جهت دسترسی راحتتر و سریعتر به بازیها اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست