بازی پازلی سیب سیب

pomme pomme

میوه ها را روی ترامپولین بیندازید و با خیال راحت آنها را به آبمیوه گیری برسانید . برای کسب امتیاز بیشتر ، بیشتر دقت کنید  ، مراقب بمب ها باشید و به دنبال جاهای جدیدی که میوههای آبدار در آنجا باشند ، بروید.

نوع بازی سیب سیب ، پازل و دخترانه است هر کسی که این نوع بازی خوشش اومده باشه این بازی در اختیار آنهاست ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید و همراه با نهایت لذت بازی کنید.

بازی پازل سیب سیب

قابل استفاده از بازی پازلی سیب سیب در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 10
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر در مورد بازی آنلاین پازل

پازل یعنی هر چیزی قطعه ای تک تک و جدا شده را در کنار هم قرار داده یه تصویر کامل به وجود می آید.
بازی های پازل بازی هایی هستند که روی چالش های منطقی و مفهومی تمرکز دارند ، در اصل یک بازی پازل واقعی روی حل معما به عنوان فعالیت اصلی گیم پلی محسوب می شود
بازی های پازل به جای ارائه مجموعه ای تصادفی از معماها برای حل ، معمولاً مجموعه ای از معماهای مرتبط را ارائه می دهند که یک تغییر در یک موضوع واحد است. این موضوع می تواند دربرگیرنده نمونه شناخت ، منطق یا درک یک فرآیند باشد. این بازی ها معمولاً دارای مجموعه ای از قوانین هستند که در آن بازیکنان قطعات بازی را در یک شبکه یا فضای تعامل دیگر به کار می روند. بازیکنان برای برنده شدن باید راه هایی برای برطرف کردن سرنخ ها پیدا کنند ، که به سطح بعدی پیشرفت کنند. تکمیل هر معما معمولاً به چالش سخت تری منجر می شود.
انواع زیادی از بازی پازل وجود دارند که یکی از آنها بازی آنلاین پازل می باشد که با استفاده از موس و لمسی با دست در دسکتاپ و تبلت و دستگاه و موبایل و دیگر سیستم های دسترسی به شبکه به حل معماهای پازل می پردازند.

خصوصیات بازی های پازل

مطابقت و مرتبط اشیاء بر اساس دسته ها (به عنوان مثال الگوها ، رنگ ها ، اشکال ، نمادها و موارد دیگر)
تجسم و کارکردن روی اشیاء در فضا و زمان
محافظت الگو و نمونه های پیچیده و متنوعی
مقابله با زیادی پیچیدگی های معماها که بر روی معماهای قبلی ایجاد می شوند
حل معماها در سریع ترین زمان
تجربه از دانش قبلی شناخته شده در مورد جهان
فکر کردن به بیرون جعبه بازی پازل.

سایر بازی های پازل و دخترانه

سایر بازی های پازل و دخترانه در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یکبار رو تصاویر زیر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی پازل دخترانه آرامش لیا
بازی پازل ضربه روی قورباغه
بازی پازل هیولای آبنبات
بازی پازل قطره قطره
بازی آنلاین پازل

جهت مشاهده انواع بازیهای بیشتر روی کادر زیر بزنید.

کاربران عزیز! در صورت استفاده از این بازی برای ادامه می توانید این بازی در جایی که امکان ذخیره کردن داشته باشد مثلا برنامه یادداشتی در دسکتاپ ، تبلت و گوشی را ذخیره کنید و نیز می توانید شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست