بازی ماجراجویی خرگوش سامورایی

Rabbit Samurai

خرگوش سامورایی برای کمک به سنسی خود در یک ماجراجویی بزرگ قرار دارد ، هدف شما پیدا کردن همه موش ها و نجات آنها از بند گرگ است ، برای پرواز روی زمین از طناب و قلاب چنگ زدن استفاده کنید، خود را از توپ نینجا پرتاب کنید ، همه هویج را جمع کنید و کریستال های پنهان را پیدا کنید ، از سنبله های خطرناک خودداری کنید.

نوع بازی خرگوش سامورایی ، ماجراجویی است کاربرانی که علاقه به بازی پرماجراست این بازی در اختیار شماست ، برای استارت بازی  کافی است یکبار روی تصویر زیر بزنید. برای ادامه بازی جهت دسترسی راحت تر ، لینک بازی در جایی مثلا برنامه یادداشت سیو کنند.

بازی ماجراجویی خرگوش سامورایی

قابل استفاده از بازی ماجراجویی خرگوش سامورایی در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

ویدیوی کوتاه بازی خرگوش سامورایی در زیر است ، ببینید :

                                                         

توضیح مختصر درباره ماجراجویی

ماجراجویی به معنی کلی تجربه‌ ای است هیجان آور و غیرعادی. یک فرد دارای مسئولیتی ممکن است خطرپذیر و ریسکی با یک نتیجه بی اثر مانده باشد همچون جهانگردی، کوهنوردی یا شرکت در ورزش‌های پرخطر بنابراین در می یابیم که به هرگونه  شجاعانه و پرجرات  که با خطر جسمی ، مالی یا روانشناختی همراه باشد استفاده می‌شود مثل یک داد و ستد پرریسکی یا دیگر مسئولیت‌های بزرگ در زندگی .

گفته های بزرگان در مورد ماجراجویی

تجربه‌های ماجراجویانه باعث ایجاد انگیزه می شود که ممکن است انگیزه منفی یا انگیزه مثبت در روان آدمی بروز میشود و بر طبق قانون یرکس دادسن ‏که می‌گوید این انگیزه ماجراجویی می‌تواند آسیب‌رسان و دردناک باشد برای بعضی از آدم ها ممکن است این ماجراجویی را تبدیل به یک تعقیب و کورکورانه و فراری از درون خود می‌شود که هلن کلر می‌گوید:  زندگی یا یک ماجراجویی جسورانه است یا هیچ نیست.

روند تاریخی بازی ماجرایی 

بازی های ماجراجویی اولیه که در دهه 1970 و اوایل دهه 1980 توسعه یافته بودند به صورت متنی بودند و از پارسرهای متنی برای ترجمه ورودی بازیکن به دستورات استفاده می کردند البته با افزایش و توسعه رایانه های شخصی با گرافیک بهتر ، قالب گرافیکی بازی ماجراجویی رایج شد ، در ابتدا با تقویت دستورات متنی بازیکن با گرافیک ، اما خیلی زود به سمت رابط های نقطه ای و کلیکی حرکت کرد .

سایر بازی ماجراجویی

سایر بازی های ماجراجویی در آیکن های زیر است ،جهت استارت بازی کافی است یکبار روی تصاویر زیر کلیک کنید، البته وقتی بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید ، با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین ، به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ماجراجویی پادشاه دزدان
بازی ماجراجویی زمین سنگلاخی
بازی ماجرایی تیراندازی با کمال قوس چوبی
بازی ماجراجویی شوالیه شجاع
بازی انلاین کامپیوتر و گوشی زمینهای تاریکی

 جهت دسترسی راحتتر به بازی ها ، در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را نیز دنبال کنید.

جهت مشاهده انواع مختلف بازیها روی کادر زیر کلیک کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست