بازی گذرگاهی دویدن سانتا

Santa Run

سانتا را تا آنجا که امکان داره اجرا کنید و تا هر جایی که  می رود به او هدیه بدهید.

نوع بازی دویدن سانتا ،  گذرگاه است به طوری که بازیکنان به این نوع بازی پی ببرند با نهایت لذت همواره است ، جهت استارت بازی کافی است یکبار روی تصویر زیر کلیک کنید .

بازی گذرگاهی دویدن سانتا

قابل استفاده از بازی گذرگاهی دویدن سانتا در سیستم های مختلف :
حداقل ورژن اندرویدی : 4.4
حداقل ورژن ایفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پر از مغازه ها و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

ویژگی بازی گذرگاه

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی های گذرگاهی

سایر بازی های گذرگاهی در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک روی تصاویر زیر بازی شروع می شود ، هنگام ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید ، با زدن روی کادر Skip ad در سمت راست پایین ، به بازی خود ادامه می دهید ، امیدوارم لذت ببرید.

بازی گذرگاه عصبانی مادربزرگ
بازی گذرگاه مار بیت 3310
بازی آنلاین رایگان
بازی گذرگاه مرد چوب بر
بازی تمرکزی قفل بازکن باحال

کاربران گرامی در صورت استفاده از بازیها برای دسترسی راحت ، لینک بازیها در برنامه یادداشت دسکتاپ ، تبلت و گوشی سیو کنید و در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را هم دنبال کنید.

جهت مشاهده انواع مختلف بازیها در کادر زیر وارد کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست