بازی اسپرت توپ جم خیابانی

Street Ball Jam

این بازی در واقع بازی بسکتبالی تک لمسی با گیم پلی بی پایان می باشد ، باز کردن همه توپ ها ، به دست آوردن کریستال برای باز کردن زمین اضافی  از اهداف بازی توپ جم خیابانی هستند.

نوع بازی توپ جم خیابانی ، ورزشی است . هر کسی که به بازی ورزشی علاقه داشته باشند ، این بازی در اختیار آنهاست و یکبار کلیک روی تصویر زیر بازی استارت می شود و در صورت دلخواه می توانند این بازی توسط دکمه های اشتراک گذاری در پایین این صفحه ، با دوستان خود را به اشتراک بگذارند.

بازی ورزشی جام جم خیابانی

قابل استفاده از بازی اسپرت توپ جم خیابانی در سیستم های مختلف :
حداقل ورژن اندرویدی : 4.4
حداقل ورژن آیفون : 8
حداقل ورژن ویندوز : 0

بازی ویدیویی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد.

تاریخچه بازی ورزشی

بازی ورزشی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است . این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

سایر بازیهای اسپرت

سایر بازیهای اسپرت در موارد زیر است با یک بار کلیک روی تصاویر زیر بازی شروع می شود، البته وقتی بعد از شروع بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن روی دکمه Skip در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ورزشی دانک فنری
بازی ورزشی پرش نئون
بازی کلاسیکی دارت سه بعدی
بازی اسکیت دخترانه باحال
بازی ورزشی جام جهانی پای چینکو

در صورت تمایل برای دسترسی راحتتر به بازی ها ، شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

جهت دیدن انواع مختلف بازیها روی کادر زیر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست