بازی گذرگاهی تغییر رنگها

Switch Colors

در این بازی ، روی توپ ضربه بزنید و از هر رنگ برای عبور کردن از آن الگوی رنگ را دنبال کنید ، مواظب باشید که از رنگ اشتباه عبور نکنید که با اشتباه کردن مجبور می شوید بازی رو از اول شروع کنید.

نوع بازی تغییر رنگها ، گذرگاه طاقدار است ، رنگ رنگی ، دلچسب و باحال و در عین سادگی و نیاز به حواس جمعی هم دارد ، جهت استارت بازی کافی است یکبار روی تصویر زیر بزنید.

بازی گذرگاه تغییر رنگها

قابل استفاده از بازی گذرگاهی تغییر رنگها در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پر از مغازه ها و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

ویژگیهای بازی های گذرگاه

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد . این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری دارند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی های گذرگاه

سایر بازی های گذرگاه طاقدار باحال در تصاویر زیر است ، کافی است با یکبار کلیک روی تصاویر زیر به طور مستقیم بازی شروع می شود البته بعد از ورود به بازی ، با تبلیغاتی روبرو می شوید ، با زدن روی دکمه Skip وارد بازی می شوید. لذت ببرید.

بازی گذرگاه هدف شیر لوکس
بازی گذرگاه شلیک توپ
بازی رانندگی طولانی در کانیون
بازی ورزشی پرش نئون

جهت دیدن بازی های بیشتر روی دکمه  زیر را  بزنید.

در صورت تمایل جهت دسترسی سریعتر و راحتتر به بازیها اینستاگرام ما را فالو کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست